Григорій Калетнік підтримав талановиту молодь Росоші
Повернутися

Свято спортивної слави відбулося 19 січня у селі Росоша, що на Липовеччині. Це село може по праву пишатися своїми вихованцями – 80 спортсменів гідно представляють свою територіальну громаду на змаганнях районного та обласного рівнів. А справжньою мамою для них та організатором стала голова спортивного товариства  Олеся Гевко. Аби у дітей не згасав спортивний інтерес влаштувала для них і це свято.

Неодноразово підтримував спортивні проекти липівчан і народний депутат України Григорій Калетнік. Не обійшов увагою він і нинішній захід, адже переконаний, що талановита молодь має всебічно розвиватися, бо майбутнє нашої країни – за небайдужими активними людьми. Тому і сам докладає до цього чимало зусиль. Саме за ініціативи Григорія Калетінка  влітку 2012 року створена футбольна школа «Бєланова-Блохіна», яка об’єднала талановитих дітей Вінницької області.

Кожному спортсмену помічники Григорія Калетніка вручили особисті подарунки, а для територіальної громади музичні вітання від імені народного  депутата  подарували народні улюбленці, учасники культурно-мистецького фестивалю «З любов’ю до батьківської землі» Дар’я Погребняк, Валентин Столярчук та Олександр Грудін.

Свої творчі таланти продемонстрували і спортсмени, виявляється вони ще й мають прекрасні вокальні, хореографічні та театральні здібності. Приємно, що більша частина цих дітей нині - вихованці Вінницького національного аграрного університету, де ректором є Григорій Калетнік.

Організатор свята Олеся Гевко щиро подякувала народному депутату за підтримку та участь в організації заходу.