Григорій Калетнік вітає дітей із зимовими святами
Повернутися

Вітати дітей із зимовими святами - давня добра традиція народного депутата України, ректора Вінницького національного аграрного університету Григорія Калетніка. Цьогоріч солодощі та корисні сувеніри від народного обранця отримали малюки, педагогічні та технічні працівники 107 дошкільних навчальних закладів та 179 шкіл Немирівського, Оратівського, Іллінецького, Липовецького, Погребищенського та Томашпільського  районів. До багатьох з них Григорій Миколайович завітав особисто. Разом з ним настрій малечі піднімали і учасники художньої самодіяльності ВНАУ - квартет "Галант" та віртуоз-акордеоніст Олександр Грудін.

Шанованих гостей у кожному навчальному закладі зустрічали веселими колядками, віршами та піснями.  Люди мали нагоду також особисто подякувати Григорію Калетніку за вирішення численних проблем, які сьогодні існують на селі.  Так, за його допомоги нарешті зрушено з місця наболіле питання забезпечення сільського населення питною водою. З бюджету 2013 року на ці потреби виділено 60 млн грн. Також буде створено спеціальне підприємство, яке візьме на себе увесь обсяг робіт від буріння глибинних свердловин і будівництва водогонів до оформлення відповідної документації.

Своїм землякам Григорій Калетнік побажав щедрого і радісного Нового року, а маленьким подолянам - зростати справжніми патріотами, які побудують щасливе майбутнє рідної держави.

Відео: http://youtu.be/CjMH1dJ8e_o