Калетнік Григорій Миколайович завітав до Гнатківської школи, що на Томашпільщині на новорічне свято разом з художньою самодіяльністю.
Повернутися

З самого ранку 27 грудня в Гнатківській школі, що на Томашпільщині, панувала атмосфера урочистості. Навіть шкільна красуня – ялинка світилась по-особливому, здавалося, посміхалася і  підморгувала різнокольоровими вогниками. Та й піднесений настрій учнів вражав, коли зустрічали віршами та хлібом-сіллю народного депутата України, голову комітету Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин, доктора економічних наук, професора, ректора Вінницького національного аграрного університету Григорія Калетніка.

         

          В школі сьогодні сяють вогні,       

          Ми наче живемо в чарівному сні.

          Бо в гості приїхав до нас депутат,

          І кожен школяр цій зустрічі рад.

          В школі Вас люблять і поважають,

          Про добрі справи пам’ятають,

          Бо наче справжній чарівник

          З’являтись Григорій Миколайович звик.

Учні школи вже звикли до доброго чарівника Григорія Миколайовича Калетніка, який щороку наповнював мішок Діда Мороза подарунками, а цього року народний депутат України завітав до школи на новорічне свято разом з художньою самодіяльністю.

          Актова зала школи світилась від щирих посмішок учнів, працівників школи, здавалось, зустрілись давні добрі друзі, бо разом співали колядки під музичний супровід акордеоніста Олександра Грудіна, водили хороводи, наввипередки читали вірші.

          Лунали вітання, душі переповнювала щира вдячність і, як невидимий зв'язок сердець, майоріли білі новорічні шарфики, подаровані учням народним депутатом.

          Шановний Григорію Миколайовичу, щиро дякуємо Вам за свято. Нехай багатоголоса ода довіри, що прозвучала Вам 28 жовтня 2012 року, вже сьогодні перетвориться на багатоголосу оду вдячності за вашу увагу, підтримку і щиру посмішку.

Кондратова Марина Володимирівна, директор Гнатківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

(за матеріалами газети учнівського самоврядування Гнатківської ЗОШ І-ІІІ ст. Томашпільського району «Шкільна планета», випуск №1(5), січень, 2013)