Григорій Калетнік у день Святого Миколая дарував подарунки не тільки дітям, а й дорослим, а також взяв участь у відкритті дитсадка, спорудженого за його підтримки
Повернутися

Всі діти з малозабезпечених сімей, позбавлені батьківського піклування, «чорнобильці» та діти-інваліди Іллінецького району отримали у день Святого Миколая подарунки від народного депутата України, ректора нашого університету Григорія Калетніка.  На урочистості з нагоди радісного свята вони зібралися у районному будинку культури. У залі також були їхні батьки, опікуни, вихователі. У всіх залишилися незабутні враження від свята і отриманих подарунків. Григорій Калетнік нагадав діткам, що Святий Миколай приносить подарунки у першу чергу слухняним і старанним діткам. Інші теж отримують  гостинці, але їм треба старатися у всьому бути вихованими і чемними. Побажав їм міцного здоров’я, рости гідними громадянами рідної держави.

-Те, що діти недоотримують від держави, зобов’язані надати їм дорослі, - наголосив Григорій Миколайович. – Це наш обов’язок – зробити так, щоб кожна дитина почувалася щасливою.

Таку саму радість випромінювали обличчя діток у селі Красненьке. Тут Григорій Калетнік урочисто перерізав стрічку на відкритті новозбудованого дитсадка. У селі, де проживає 35 маленьких хлопчиків і дівчаток, не було дошкільної установи. Якби не фінансова підтримка народного депутата, казали мешканці села, навряд чи сьогодні ми мали б такий прекрасний дитсадок. 

-Я пригадую нашу зустріч нинішнього літа, - сказав у своєму виступі Григорій Калетнік. – Тоді вона не була такою радісною, як нині. Ви зверталися з проханням допомогти завершити будівництво дитсадка. Мені хотілося, щоб ви повірили у те, що не підведу. Але в очах декого з вас бачив недовіру. Приємно, що сьогодні у нас і настрій інший, й розмова щиріша.

На знак подяки жителі села вручили народному депутату хліб-сіль на рушнику. Дітки натхненно читали вірші та з усіх сил старалися показати. Як вміють гарно співати і танцювати. А перед тим гість особисто вручив солодкі подарунки  діткам. Отримали їх і працівники дитсадка. З солодкими гостинцями  від народного депутата поверталися в той день додому також  всі ті, хто навчається і працює у місцевій школі, навіть прибиральниці й інші технічні працівники. Крім того, народний депутат передав школі села Красненьке  принтер. На додачу до комп’ютера, який вручив колективу навчального закладу на початку нинішнього навчального року. Директор школи Ганна Брижак з гордістю повідомила Григорію Миколайовичу, що із семи цьогорічних випускників їхньої школи четверо стали студентами Вінницького аграрного університету.

Спілкування з гостем настільки сподобалося жителям села, що вони щиро запрошували народного депутата і надалі приїжджати до них на зустріч. Такі побажання висловлювали як дорослі, так і діти.