Калетнік: "Ситуативним" чиновникам треба не повчати науку, а опиратись на науковців та їх розробки і досягнення
Повернутися

Голова Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, Григорій Калетнік в програмі "Власний погляд" розповів про розвиток аграрно-промислового комплексу в контексті галузевої науки.

"Єдина стабільно працююча галузь в Україні - це аграрний комплекс, який є найменш вразливим до всіляких криз, в тому числі фінансової світової, яка сягнула в 2009 році берегів України. Аграрний комплекс успішно працює і досить перспективний. Тим паче, він і зайнятість людям дає, і робочі місця, і наповнює бюджет", - прокоментував Григорій Калетнік.
За його словами, за минулий рік від сільсько-господарського виробництва аграрний сектор економіки дав у зведений бюджет України понад 42 млрд. грн..

Також народний депутат наголосив, що потрібно відсівати чужі інтереси, розробляючи стратегію розвитку аграрно-промислового комплексу, і бачити лише національні інтереси. Тому слід опиратись на науково-обгрунтовану політику, бо науковці не міняються навідміну від  "ситуативних" чиновників.

"Не має так бути: що чиновник по тих чи інших мотивах, а інколи навіть по партійній належності, якого призначили на високу посаду, має казати, що та як слід робити науковцям. Він може лише дати вхідну інформацію, перспективу, яку слід розробити. Але, яка вона має бути на завершенні і який шлях потрібно пройти, щоб цього досягти, то це повинен зробити той, хто володіє всією необхідною інформацією - науковець", - наголосив політик.

Джерело: Свобода слова