Відбулась робоча нарада з педагогічними працівниками та робітниками науково-дослідної частини Чернятинського коледжу ВНАУ
Повернутися
28 березня разом із в.о. директора Чернятинського коледжу ВНАУ Віталієм Кучерявим, заступником директора з навчальної роботи Миколою Первачуком, почесним директором коледжу Віталієм Малютою, провели робочу нараду з педагогічними працівниками, робітниками науково-дослідної частини. Обговорили підготовку до посівних весняно-польових робіт, стан готовності машинно-тракторного парку, забезпечення паливно-мастильними матеріалами бригад, закупівлі посадкового матеріалу, насіння, засобів захисту рослин. Підбили підсумки та результати закладення маточнику, розсадників, обрізки саду, закладання омолодженого саду. 
 

 Для потреб майстрів, робітників бригади, студентів з метою своєчасного виконання навчальних та дослідних робіт, спільними зусиллями домовились придбати трактор Т150 та мотоблок.Розглянули робочі питання з приводу акредитації коледжу, реєстрації студентів на ЗНО, щодо ліцензування нових перспективних робочих спеціальностей тощо. Внаслідок запитань працівників коледжу, вирішили, через місяць, заслухати звіт бухгалтерської служби про фінансово-господарську діяльність коледжу та забезпечення діяльності навчальної і навчально-виробничої частини коледжу. 
 
 
На прохання колективу вирішили разом із дирекцією коледжу підготувати програму розвитку Чернятинського коледжу на 2018-2021 роки з подальшим затвердженням Вченою радою університету. Поспілкувались із приводу наукових досліджень та ефективного ведення органічного виробництва. Запланували календарний план виконання робіт і домовились про термінове формування окремих колективів по впровадженню нових напрямків у навчальній та виробничій діяльності.