Дорогі жінки, матері, доньки, сестрички, дружини!
Повернутися

І, хоч кажуть, що світ порятує краса.

Та врятує його тільки жінка.

                                     Ліна Костенко

 

Дорогі жінки, матері, доньки, сестрички, дружини!

З ледь відчутним подихом весни приходить до нас яскраве, лагідне, світле жіноче свято – 8 Березня, яке приносить у світ ніжність, злагоду і красу. Сьогодні на Вашу честь розквітають перші духмяні весняні квіти, а сонячне проміння зігріває посмішку на Ваших устах. Адже Ви повсякчас наповнюєте будні яскравими фарбами, надихаєте на шляхетні вчинки та добрі справи. І тільки завдяки Вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Матір, сестра, кохана – жіночий першопочаток супроводжує нас усе життя. То ж якщо краса врятує світ, то це буде Ваша краса.

Ви щодня приносите у світ велич знань та глибоку мудрість, навчаючи молоде покоління бути високоморальними, свідомими громадянами та освіченими фахівцями. Кожна із Вас, як сонячний промінь, лагідно зігріває серце, даруючи незабутню щиру посмішку.

Будьте завжди кохані й щасливі, черпайте в почуттях нестримну життєдайну енергію та досягайте вершин, успіхів і перемог! Нехай Вас завжди оточує увага й турбота чоловіків, піднесені почуття надають життєвих сил, а добробут, злагода й мир ніколи не залишають Ваші домівки.

Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним, сповненим гармонії та любові, надії й оптимізму, а в серці завжди звучить мелодія кохання. Хай здійсняться усі Ваші мрії.

 

З повагою 

Григорій Калетнік