Вітаю з Днем працівників освіти!
Повернутися
6+5
Шановні колеги!

Прийміть слова щирої вдячності за творчу самовіддану працю, відповідальне ставлення до навчання і виховання майбутньої еліти, високу педагогічну майстерність, безкорисливе добро і щедрість душі, які повсякчас Ви даруєте студентам. Ви формуєте нове покоління українців, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб глибоких знань, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю Батьківщини.
Хай же на цьому величному шляху Вас завжди супроводжують успіхи, хай щедрою буде до Вас доля, а Ваша любов, тепло і доброта повертаються до Вас сторицею. Адже кожне студентське серце з легкістю відчиняється кожному Вашому слову і з великою вдячністю вбирає в себе Ваш досвід, знання і вміння. 
Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує міцне здоров'я та довголіття. Щиро бажа. Вам здійснення всіх планів та задумів, великого терпіння, стрімкого професійного розвитку, нових наукових звершень і творчої наснаги. Хай у Ваших родинах завжди панують щастя, радість, сімейний спокій та затишок. Мирного неба над Вами, злагоди і благополуччя у Ваших домівках!

З повагою
Григорій Калетнік