Шановні працівники бібліотеки!
Повернутися
5151
Шановні працівники бібліотеки!

«Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека душі», - сказав великий український учитель Василь Сухомлинський. Для кожної людини бібліотека – це не лише незмінний осередок пам’яті, мудрості й духовних надбань, але й постійний рух до саморозвитку й самопізнання.
Бібліотека нашого Вінницького національного аграрного університету поєднує в собі безцінне багатство новизни світового науково-технічного прогресу і традицій українського народу. Тут студенти й викладачі можуть знайти будь-яку книгу чи статтю, адже її працівники – сумлінні, відповідальні, висококваліфіковані фахівці, які завжди і вчасно дістануть усю потрібну інформацію.
Шановні наші бібліотекарі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята. Ваш професіоналізм і творчість заслуговують на слова глибокої вдячності з уст нашої університетської родини. То ж нехай на Вашому життєвому шляху Вас супроводжують лише добро, радість і щастя, а кожен день розпочинається з ясних усмішок на доброзичливих обличчях студентів і колег. Нехай у Ваших родинах панує мир, злагода, любов. Міцного здоров’я Вам і Божого благословення на многії літа!

З повагою
Григорій Калетнік