Вступна кампанія 2017 у Вінницькому національному аграному університеті стартувала!
Повернутися
Це особливий день - великого християнського свята Святих Петра і Павла, день, коли кожен із нас пише історію свого життя, а всі разом ми пишемо історію нашого величного і славного Вінницького національного аграрного університету, який цьогоріч відзначатиме 35 річницю від дня заснування. Приємно, що це свято ми будемо святкувати разом з вами, шановні вступники. ВНАУ – це єдина сформована і згуртована команда професорсько-викладацького складу та студентства, де на першому місці стоять знання та творчість, вимогливість та професіоналізм. Тут вам буде приділена належна увага у виховній, навчальній, науковій роботі, спортивному розвитку, розвинуть ваші культурні та мистецькі надбання. 
ВНАУ – хоч і молодий навчальний заклад, але стрімко розвивається, європейський та дуже сучасний. Ми вже здобули найвищий статус «національного» університету, одні з перших почали практикувати викладання дисциплін і навчання студентів на іноземних мовах. Ми завершуємо процес щодо визнання подвійних дипломів. У ці дні наша делегація перебуває у Словацькому національному аграрному університеті (м.Нітра) задля того, щоб наші студенти мали змогу отримати дипломи національного зразка та Євросоюзу.
 
2

Цьогоріч ми відкрили 3 нових напрямки підготовки студентів: 2 – технологічні і логістику, таким чином у ВНАУ освіту можуть здобувати за 39 напрямами підготовки. У нас є можливість продовжити навчання в аспірантурі і докторантурі та успішно захистити кандидатські, докторські дисертації.Хочу побажати абітурієнтам міцного здоров’я, успішно вступити до Вінницького національного аграрного університету - одного з найкращих навчальних закладів і пам’ятати, що з вами завжди по життю буде батьківська турбота та підтримка.
 
44
Сьогодні в Україні непроста ситуація, багатостраждальний, працьовитий український народ має не тільки розвивати економіку, але й боронити землю.Бажаю майбутнім студентам здобути високі теоретичні знання, набути практичних навиків, вивчати рідну та іноземні мови, тоді у вас ніколи не буде проблем з роботою. Адже маючи гарні знання і уміння працювати з високою ефективністю, ви завжди будете затребувані на ринку праці.Щороку ми розширюємо географію наших вступників, де поряд із випускниками шкіл та коледжів із Вінницької області є представники Хмельницької, Житомирської, Кіровоградської та інших областей України:Моцний Олександр (м. Могилів-Подільський)Кравець Юлія (м. Вінниця)Чабан Олександр та Вітковський Микола (с. Берізки Бершадського району)Скакодуб Адріанна (с. Соболівка Теплицького району)Долінська Наталя та Бажура Олександр (с. Велика Кісниця Ямпільського району)Куньовська Крістіна (с. Федорівка Шаргородського району)Градомська Ірина (Старокостянтинівський район Хмельницької області)Герасимчук Катерина (м. Іллінці)  
Першим абітурієнтам та переможцям предметних олімпіад подарували почесну стрічку «Перший абітурієнт ВНАУ-2017», ексклюзивні футболки з надписом «З любов’ю до батьківської землі», книги, блокноти та загальноуніверситетську газету «Мій університет», яка всебічно висвітлює життя нашої Альма-матер.
1221
 
422
 У цей святковий день великого християнського свята Святих Петра і Павла також привітали з Днем народження голову студентського самоврядування - Павла Довганя, вручили йому книгу історії та розвитку ВНАУ.
10
Шановні абітурієнти, зі святом, у добру путь! ВНАУ – це Університет, який втілює ваші мрії в життя!