Дорогі медичні працівники!
Повернутися
Ваша праця нелегка і відповідальна, адже від неї залежить найцінніше - людське життя.
Останніми роками Ви постійно знаходитесь у стані так званих реформ, змін і невизноченостей. Адже ніхто не знає достеменно якими будуть наслідки чергових медичних новел. Райдужні обіцянки зависають у повітрі, а, насправді, скорочується кількість ФАПів, звільняється персонал, сімейний лікар не має елементарної змоги добратися у села, які він обслуговує. Чим обернеться платна медицина, прийнята нардепами на минулому тижні, боюсь навіть думати.
12
У 2012 році я закупив для територіальних громад Іллінецького, Липовецького, Оратівського, Погребищенського, Немирівського районів 8 медичних реанімобілів, укомплектованих апаратурою УЗД, ЕКГ та іншим сучасним обладнанням. І разом із колективами районних лікарень та керівництвом обласного відділу охорони здоров'я, організували постійні виїзди медперсоналу в близькі і далекі села, де по місцю проживання, людям надавали допомогу ліками, діагностичним обстеженням, робили аналізи на цукровий діабет, кардіогаму, обстежували гінекологи, невропатологи, хірурги, терапевти. 
322
Завдяки проекту вдалось врятувати не одне життя, тисячі людей отримали безкоштовну діагностику на сучасному обладнанні та консультації кваліфікованих лікарів.
Такі виїзні огляди давали можливість не лише допомогти людям, але й скласти реальну картину потреб населення. 
/8
Мені дуже шкода, що така добра справа, яка проводилась без будь-якої фінансової участі держави, прожила тільки 2 роки, і вже в березні 2014 року "новітні реформатори" анексували автомобілі і впродовж трьох років я не побачив їх у жодному селі вищезгаданих районів???


Я щиро вірю, що завдяки вчасній профілактиці і лікуванню, спільними зусиллями, можна зберегти здоров`я людини. Дякую всім лікарям і медичному персоналу, що нам вдалось в 2012-2013 роках зробити таку благородну справу. 
 
 
154
Вітаю Вас із професійним святом! Бажаю Вам здоров'я, терпіння у такі нелегкі часи реформ, сімейного благополуччя, розуміння колег і поваги пацієнтів.