Дорогі вихованці танцювального колективу «Ровесник»! Шановний Василю Захаровичу!
Повернутися
Ваша творчість, талант і високий професіоналізм впевнено прославляють рідний Технологічно-промисловий коледж ВНАУ по всій Україні та за кордоном. Вашими здобутками ми захоплюємося і пишаємося, адже Ви збагачуєте культурну і національну спадщину нашого народу. 
Є мова слова. Є мова музики. Ви ж навчаєте молодь спілкуватися мовою танцю. Адже танцювальні жести – це певна ритуальна розмова, яка несе у собі не менше інформації, ніж будь-яка історична книга. І саме зараз, на зламі епох, Ви гордо підносите український танець до зоряних вершин, виховуєте глядача у любові до рідної землі, повазі до її традицій і неоціненних надбань. 
 
Багаторічна робота колективу – втілення глибокої любові і невтомної турботи про розвиток мистецтва. Адже усі сорок п’ять років – це успіхи і перемоги, це візитівка Вінницького національного аграрного університету. Щоденною кропіткою працею Ви вдосконалюєте хореографічне мистецтво, навчаєте розуміти і берегти вічні цінності людства. 
Сорок п’ять квітучих років діяльності колективу, щоденного запалу та невичерпної енергії дають сьогодні свої плоди: наша талановита молодь зростає фізично сильною, вродливою, емоційно-стійкою та духовно багатою. Спостерігаючи за діяльністю «Ровесника», можу впевнено сказати: «В України буде прекрасне майбутнє». 
1223   123123
Щиросердечно вітаю Вас із славним ювілеєм молодості, краси і таланту – 45-річчя заснування ансамблю танцю «Ровесник». Нехай Ваша праця щоразу приносить Вам славу, а Фортуна завжди буде на Вашому боці. Міцного здоров’я Вам, успіхів, творчого натхнення і нових перемог!