День відкритих дверей у Вінницькому національному аграрному університеті
Повернутися
17 березня у Вінницькому національному аграрному університеті відбувся День відкритих дверей. До ВНАУ завітало більше тисячі абітурієнтів із Вінницької, Рівненської, Хмельницької, Чернівецької, Київської, Кіровоградської, Полтавської та інших областей. 
Студентство та професорсько-викладацький склад факультетів та коледжів Національного Аграрного радо зустрічали, консультували і підтримували майбутніх студентів, частували гостей смачним чаєм та улюбленими солодощами, а сучасна музика додавала позитиву. Щоб цей День назавжди увійшов в історію, студентський профспілковий комітет (Козак Катерина), студентська рада (Довгань Павло) організували незабутню фотосесію студентів та абітурієнтів на головній площі університету.
1 12121

121

1232У холі корпусу № 2 випускники шкіл, коледжів, їхні батьки мали змогу ознайомитися з творчими роботами та книжковими надбаннями кафедр університету та коледжів. Кожен абітурієнт отримав на добру згадку блокнот з логотипом ВНАУ, ручку та буклет з інформацією про спеціальності, які тут здобувають. На дітей чекали консультації відповідального секретаря приймальної комісії Галини Іванівни Льотки та директора Центру довузівської підготовки, прийому на навчання та виховної роботи Людмили Олегівни Шаповалюк щодо вступної кампанії 2017.
3 15151
Ректор аграрного Віктор Мазур подякував гостям за те, що завітали до великої родини ВНАУ і розповів про нові спеціальності: «Захист рослин» і «Ветеринарія», та про нову програму «Логістика». «Хто хоч раз переступив поріг Вінницького національного аграрного університету, назавжди залишиться у ньому», - наголосив Віктор Анатолійович. Доказом цьому стали слова колишнього студента ВНАУ Анатолія Павловича Дідика, директора фермерського господарства «Врожайне» Шаргородського району, який розповів, що «В університеті зустрів свою долю, віддав на навчання доньку і сьогодні привів на День відкритих дверей сина Олександра». Він – один з успішних випускників, які зараз розвивають аграрну галузь і конкурують з найбільш розвиненими країнами Європи. Серед відомих студентів ВНАУ також Микола Володимирович Слободянюк, голова Вінницького обласного Антимонопольного комітету України, Іван Михайлович Подолянин, директор будівельної компанії к.т.н., доцент, колишній викладач ВНАУ, який працевлаштував 80% своїх студентів, Вадим Іванович Колосовський, регіональний директор компанії Dow Seed Україна, Андрій Вікторович Коваль, заступник керівника відділу Ощадбанку, Віктор Миколайович Вістяк, головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Вінницької ОДА. То ж сьогодні вчорашні студенти керують найуспішнішими підприємствами країни і стали потенційними роботодавцями для наступних поколінь.
9 
54545
 
Та це ще не всі можливості, які розкриває ВНАУ. Кращі представники студентства можуть стажуватися і працевлаштовуватися за кордоном. І хоча ВНАУ зараз є найуспішнішим аграрним навчальним закладом України, вартість навчання за контрактом в ньому стабільно найнижча. Протягом восьми років ми не підвищуємо плату за навчання, зберігаємо найнижчі ціни в їдальні, забезпечуємо взимку теплі і комфортні умови навчання. 2017 це наш ювілейний рік - 35-річчя з дня заснування нашого навчального закладу. Ми гордимося, що за такий короткий вік професорсько-викладацький склад університету підготував більше 40 тисяч прекрасних випускників,які своїми справами прославляють рідну Альма-матір та зміцнюють авторитет ВУЗу. За цей молодий вік Вінницький національний аграрний розширив свої горизонти та інтегрувався в європейські і світові асоціації кращих іноземних університетів.
Гості переконалися, що тут навчаються найкращі, найталановитіші студенти і на власні очі побачили виступи найуспішніших студентів, які повернулися із закордонного стажування в США (Олександр Мельник, студент 3 курсу факультету економіки та підприємництва), лауреатів всеукраїнських та міжнародних конкурсів у концертній залі Центру культури та дозвілля, а ведучі Дар’я Погребняк і Павло Довгань екскурсували глядачів у світ сценічного мистецтва, в якому живе, працює і вдосконалюється ВНАУ.
Для них співали й танцювали кращі колективи Університету.
7 87845
Між концертними номерами на абітурієнтів чекали цікаві і вражаючі сюрпризи. Учні шкіл та їхні рідні із захопленням і широко розплющеними очима спостерігали за трансляцією відео-роликів про ВНАУ, відзнятих нашими студентами, а на устах сяяла чарівна посмішка. У такі хвилини кожен поринає у світ потаємних теплих почуттів любові і вдячності за найрідніше, найкраще. Аграрії це вміють, бо добре розуміють і поважають працю трударів.
Майбутні вступники ознайомились з особливостями діяльності Національного Аграрного Університету у ході екскурсій, проведених студентами-активістами ВНАУ. Вони відвідували лабораторії, лекційні аудиторії, бібліотеку, конференц-залу, їдальню, спортивний зал.
Вінницький національний аграрний університет є справжньою мрією для кожного. Проте й сам аграрний чекає на обдаровану молодь і зберігає для неї відчинені двері. В добрий час, дорогі Наші абітурієнти! Чекаємо на Вас.