Вітаю з 8 Березня!
Повернутися

Дорогі жінки, матері, доньки, онучки, сестри, колежанки!

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, надія, кохання, пов’язане з Жінкою. Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, натхнення асоцыюэться з Нею– берегинею роду людського.

Україна… Жінка... Мати... Як багато значать ці слова для кожного з нас. Як глибоко западають у душу. Як гордо ми промовляємо їх. Українська жінка – особливий феномен, який не має аналогів у світі. Про неї сказано і написано немало. Вона надихала і поетів, і художників, і композиторів - є Музою, Коханою, Матір’ю, великою трудівницею. Завжди оберігала свій рід український. І не раз їй доводилося ставати на полі битви за гідність української землі, за майбутнє України.

Дорогі жінки, матері, доньки, онучки, сестри, колежанки! Прийміть мої сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята 8 березня! Від усієї душі бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпного жіночого щастя, щоб у Ваших ніжних душах завжди вирувала весна, а у родинах була злагода, тепло і затишок. Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним, довкола панують любов і гармонія! Будьте завжди усміхнені і кохані!