Шановні воїни-інтернаціоналісти, ваші рідні та близькі!
Повернутися
Шановні воїни-інтернаціоналісти, ваші рідні та близькі!
Сьогодні день вшанування учасників бойових дій, який взяв свій початок з 15 лютого 1989 року - дня виведення радянських військ з республіки Афганістан. 
Закінчилася страшна війна, в ході якої, виконання військового обов’язку стало подвигом. Літопис афганської війни містить безліч прикладів героїзму воїнів, які самовіддано виконували свій обов’язок в горах та пустелях, в повітрі, в наступі та обороні, при врятуванні бойових товаришів та мирних жителів країни. 
Сини України завжди чесно і мужньо виконували свій військовий обов’язок. Я захоплююсь найкращими людськими якостями та звитягою тих, хто ніс службу в Афганістані, Лівані, Угорщині, Єгипті, Іраку, Анголі, С’єрра-Ліоне, Чехословаччині, Ефіопії, Югославії. Вони з честю виконали свій військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської відданості, героїзму та мужності. 
Власним прикладом вони демонструють дух бойового братерства та взаємодопомоги. Започатковані ними традиції продовжують та примножують воїни Збройних Сил України, які несуть нелегку службу в миротворчих підрозділах у різних куточках світу та на території нашої держави. 
Від усього серця бажаю вам і вашим рідним здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра, а також щоб на нашій рідній Батьківській землі ніколи не було війни!