31 січня відбулось спільне засідання конференції трудового колективу та Вченої ради університету
Повернутися
Розпочали із відзначення першого директора навчального закладу Зрібняка Бориса Івановича на честь 90-річчя з Дня народження. Від імені колективу Вінницького національного аграрного університету разом із ректором Віктором Мазуром Зрібняку Б.І. подарували вітальні грамоти, фотоальбом зі світлинами, два художні полотна із зображенням першої будівлі нашого університету та картину нинішнього ВНАУ із затишними корпусами та золотоверхим храмом, інші цінні подарунки.
Майже 35 років тому Борис Іванович заклав першу цеглину в основу Вінницького філіалу Української сільськогосподарської академії, а нині продовжує виховувати молоде покоління аграрної еліти країни. Ювіляра вітали народний депутат України Григорій Заболотний, Іван Бондарчук, колеги, з якими разом будували університет – Леонід Бабчук, Віктор Легун, колеги з Чернятинського коледжу ВНАУ, у якому Борис Іванович пропрацював 27 років і 15 з них був директором. Також із Днем народження привітали члена наглядової ради Легуна Віктора Антоновича, який за період своєї трудової діяльності, перебуваючи головою сільгосптехніки передав обладнання і техніки університету на 1 мільйон доларів. 
  
Серед питань порядку денного заслухали, обговорили та ухвалили звіт ректора про діяльність у 2016 році, затвердили проект колективного договору, правила внутрішнього трудового розпорядку та Положення про Вчену раду університету та факультетів, про коледж та інші, які потребували доповнень згідно змін у чинному законодавстві. 
Серед основних здобутків за минулий рік відзначили вдалу вступну кампанію (3 тис. студентів вступило на 1 курс до ВНАУ), значно покращилась матеріально-технічна база університету, було відремонтовано спортивний зал, облаштовано нові конференційні зали, за грантові кошти побудовано паркан довкола Ботсаду, оснащено додаткові комп’ютерні класи, завершено будівництво котельні, відкрито нові спеціальності тощо. 
  
Ми показали, що тримаємо руку на пульсі всіх суспільних подій – від продовження постійної допомоги учасникам АТО до проведення круглих столів по ринку землі із нардепами, академіками. Делегація ВНАУ, чи не єдина, серед навчальних закладів, відстоювала інтереси громадян України щодо земельних питань у Верховній Раді України на спеціальних парламентських слуханнях.
Ми започаткували проведення наукових конференцій за участі академіків НААНУ та підвищили їх якісний рівень, зробивши прямі включення із закордонними колегами. Стан матеріально-технічної бази це нам сьогодні дозволяє. Наші студенти і аспіранти теж показали свій рівень на Молодіжному аграрному форумі, виступи і обговорення на якому відбувались на англійській, німецькій, французькій та російській мові, завершивши форум англомовною лекцією професора з Румунії Едена Мамута, який відвідав ВНАУ і взяв участь у міроприємствах у т.ч. і у святкуванні Дня університету.
Наші працівники у цьому році почали проходити реальне стажування в науково-дослідних господарствах Консорціуму, писати спільні проекти з господарствами і впроваджувати свої знання на практиці.
 
Серед основних наших здобутків у цьому році є також ремонт гуртожитку і наукового корпусу Уладово-Люлинецької дослідної станції, що дасть можливість проходити стажування в комфортних умовах нашим викладачам, аспірантам та студентам.
Поділилися планами на майбутнє – серед яких реконструкція та оновлення експонатів музею історії розвитку та становлення ВНАУ; збудувати криту сцену та площу перед 2-м корпусом аби в будь-яку погоду ми могли проводити різноманітні заходи; на 1 вересня нового навчального року запланували ввести в експлуатацію Храм Трьох Святителів і проводити заняття з Теології у нижньому храмі.
Дообрали членами Вченої ради університету та вручили їм блокноти к.е.н, доцента, заступника завідуючого кафедри адміністративного менеджменту та альтернативних джерел енергії факультету менеджменту та права Фурман Ірину Володимирівну та д.е.н., професора, завідувача кафедри бухгалтерського обліку факультету обліку та аудиту Правдюк Наталію Леонідівну.