Дорога молоде Вінницького національного аграрного університету!
Повернутися
Шановні представники молодого покоління великої родини Вінницького національного аграрного університету!

Дорогі мої,  розумні, креативні, спраглі до знань і  нових відкриттів студенти!

Щиро вітаю Вас з Днем Молоді!

Бути молодим прекрасно, Ви це і самі добре знаєте, але не забувайте, що бути молодим означає вірити в свої сили і знати, що немає нічого недосяжного. Я завжди знав, а сьогодні ще більше переконуюсь, що саме молодь є майбутнім нашої держави!

Дивлячись на своїх онуків і особливо Владиславу - чемпіонку світу з бального танцю, спостерігаючи за студентами рідного Вінницького аграрного з впевненістю можу сказати - я захоплююсь вашою енергією життєдайності, вашим талантом, красою,  розумом, які приносять авторитет і успіх на батьківську землю. А вона буде квітнути під ясним небом  і давати щедрі врожаї!

Від себе особисто можу додати - завжди підтримуватиму вас, шановні представники молодої еліти держави, сприятиму аби найкращі фахівці аграрної галузі країни виходили саме зі стін лідера освіти і науки Вінницького національного аграрного університету!!!


З нагоди свята бажаю усім творчої енергії,  патріотизму та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум і душа! Хай здійснюються ваші мрії!