Величний та незабутній Зоряний олімп -2016 у Могилів-Подільському технолого-економічному коледжі
Повернутися
8 червня в Могилів-Подільському технолого-економічному коледжі ВНАУ взяв участь у традиційному святі Зоряний Олімп-2016. Це свято талантів, лідерів, активістів, підбиття підсумків навчального року, нагородження призерів олімпіад, культурно-мистецьких конкурсів та фестивалів, спортивних турнірів, змагань, кращих працівників коледжу та наших партнерів у вихованні і підготовці майбутніх кваліфікованих спеціалістів.

Я захоплююсь нашою талановитою, обдарованою і сучасною молоддю, яка вболіває за майбутнє України, її активністю, високими науковими і культурними досягненнями. 

Дякую батькам за виховання і підтримку таких дітей, а педагогам і наставникам – за результативну роботу, знання, настанови і терпіння.

Сучасна система аграрної освіти повинна забезпечити навчання та виховання фахівця-аграрника відповідно до потреб суспільства, з урахуванням особистих якостей, кваліфікації, світогляду тощо. 

Юним олімпійцям я хочу побажати подальших успіхів у навчанні, не зупинятися на досягнутому і впевнено крокувати до нових вершин. А у виборі життєвого шляху і реалізації здобутих теоретичних знань і практичних навичок ми вам допоможемо, як і з гармонійним розвитком особистості вцілому у подальшому навчанні у стінах Вінницького національного аграрного університету, бо девіз ВНАУ – втілюємо Ваші мрії в життя!