Національний університет біоресурсів і природокористування України відсвяткував своє 118 річчя
Повернутися
27 травня разом із Віктором Мазуром - ректором ВНАУ привітав рідну Alma Mater із 118-м днем народження. На святі були присутні Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий, голова наглядової ради НУБіП Микола Томенко, президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, в.о. директора ДУ «НМЦ «Агроосвіта» Тетяна Іщенко, колеги з аграрних ВНЗ та інші.


 
 
У 1982 році ВНАУ взяв витоки з Національного університету біоресурсів і природокористування України як Вінницька філія Української ордена Трудового Червоного Прапора сільськогосподарської академії. Своєму становленню та розвитку ми завдячуємо столичному вузу, з яким тепер намагаємось конкурувати в освітніх, наукових та спортивних здобутках.


 
 
 
За 118 років існування НУБіП підготовлено більше 150 тисяч фахівців сільського господарства, виховано тисячі відомих виробничників, державних діячів, вчених і науковців. Цього університет досягає завдяки наданню якісного навчання, дослідництву, плідними зв’язками з бізнесом, розвитком науки, інноваціям, патріотизму і натхненною працею вчених і студентів.


 
 
Університет нині знаходиться в непростій фінансово-економічній ситуації, тому як випускник вишу і колега, намагаюсь підтримувати навчальний заклад. 
Вітаю із Днем університету НУБіП, бажаю подальшого процвітання та нових здобутків на освітянській та науковій ниві!