Краса та грація – у ВНАУ відбувся конкурс «Міс університету 2016»
Повернутися
Титул «Міс ВНАУ-2016» виборола студентка факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва Інна Огороднійчук. Глядачі у залі мали змогу побачити вибухову силу краси, артистизму, талановитості конкурсанток.


Вже традиційно кожної весни у Вінницькому національному аграрному університеті обирають найкрасивішу дівчину. Цьогоріч у фіналі за корону змагалися 5 учасниць.

 
Дівчата мали нагоду представити свої вміння в п’яти номінаціях: дефіле – «Моя весна», знайомство, таланти, прес-конференція та дефіле у вечірньому вбранні.


Під час різних етапів конкурсу учасниці вражали глядачів та журі не лише своєю красою та розумом, а й креативністю. Кожна учасниця підготовила відеоролик - презентацію, в якому намагалась розповісти гостям про себе та свої захоплення.

 
Кожна учасниця отримала квіти та ювелірні прикраси від Григорія Калетніка - президента університету. Григорій Миколайович був неймовірно захоплений святом, яке вразило всю університетську родину: «Врода українських жінок – без перебільшення скарбниця, духовні витоки нашої нації, оспівані у піснях та легендах. Про українську жінку сказано і написано немало. Згадаймо княгиню Ольгу, яка правила найбільшою державою тогочасної Європи, Анну Ярославну, яка о одружилася з французьким королем і після його смерті правила Францією, Настю Лісовську, відому під іменем Роксолана, яка була надзвичайно розумною жінкою і вберегла Україну від нападу турецької навали протягом сорока років, нашу землячку з Буші Мар’яну Завісну, яка керувала оборонною фортецею і ціною свого життя врятувала козаків. Цей ряд можна продовжувати без кінця, бо краса і сила України в її жінках», - поділився враженнями президент університету.


Оцінювало конкурс авторитетне журі: Денис Збожинський – заступник директора центру концертних та фестивальних програм, Лариса Олійник – журналіст, Катерина Глущенко – «Міс ВНАУ-2015», Олена Солона – голова профспілкової організації співробітників університету та Олександр Теренчук – дворазовий чемпіон вищої української ліги КВН в складі команди «Вінницькі перці».

Титул «Віце-Міс» отримала студентка агрономічного факультету Анастасія Ніколайчук, титул «Міс Екстравагантність» та «Міс Глядацьких симпатій» отримала студентка факультету менеджменту та права Тетяна Бараболя, «Міс Грація» - студентка агрономічного факультету Юлія Феклістова та «Міс Артистичність» - студентка економічного факультету Оксана Даровік.

 

Неймовірне свято доповнювали творчі колективи Центру культури та дозвілля. Глядачі та учасниці отримали безліч позитивних емоцій.

Вітаємо всіх дівчат і бажаємо натхнення й наснаги. Своїми талантами та красою з кожним днем робити світ кращим.