Вінницький національний аграрний університет гостинно відкрив двері для майбутніх абітурієнтів
Повернутися

20 березня 2015 року на День відкритих дверей Вінницького національного аграрного університету завітало близько 600 гостей із міста, районів Вінницької області та сусідніх областей. Окрім абітурієнтів, подивитись чим живе і як працює навчальний заклад, завітали також їхні батьки, вчителі, представники коледжів, делегація 19 школи м. Вінниці аграрного спрямування та с. Велика Кісниця Ямпільського району, село в якому в свій час збудував школу Григорій Калетнік.

Майбутніх абітурієнтів зустрічали у вестибюлі 3-корпусу, де вони отримали нагоду поспілкуватися з професорсько-викладацьким складом і керівництвом вузу, особисто розпитати про всі аспекти, умови та вимоги до навчання. Кожен із 5-ти факультетів презентував виставку своїх здобутків та досягнень. Абітурієнтам були роздані інформаційні буклети. Представники приймальної комісії проводили реєстрацію на участь у предметних олімпіадах, тренувальному тестуванні та підготовчому відділенні.

 

У Центрі культури та дозвілля відбулась демонстрація презентації про університет. Після перегляду відеофільму про університет, учасників заходу вітав президент університету Григорій Калетнік: 

– У нашому університеті ви отримаєте такі знання, які дадуть вам можливість конкурувати на ринку праці, - наголосив керівник ВНЗ. ВНАУ готує фахівців нової формації, яких хочуть бачити роботодавці. Від часу створення на базі нашого закладу єдиного в Україні навчально-наукового консорціуму ми отримали нові можливості для подальшого утвердження університету як прогресивного навчального закладу. Відчутно розширилися можливості проходження практики, де ви зможете закріпити теоретичні знання. Заклад має потужну матеріально-технічну базу: нові, оснащені стаціонарною мультимедійною технікою лекційні та лабораторні приміщення, сучасні їдальню та буфет, Центр дозвілля та сучасну наукову бібліотеку. Управління навчальним процесом в університеті здійснюється в електронному режимі. Студенти мають можливість вдосконалювати та розвивати свої здібності і таланти. І не тільки в науці. Маємо найбільшу кількість художніх колективів. Наші талановиті студенти здобувають перемоги на різних конкурсах і фестивалях. Тож, якщо для здобуття вищої освіти оберете саме наш навчальний заклад, ви ніколи не пошкодуєте».

 

На основних аспектах навчання в університеті, його освітніх, наукових та творчих досягненнях зупинився проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Віктор Мазур. Він звернув увагу абітурієнтів на те, що потужні науково-педагогічні школи ВНАУ дають можливість готувати фахівців за всіма можливими спеціальностями, яких потребує аграрний сектор економіки. У складі закладу 5 факультетів, 7 коледжів, науково-дослідний проектно-конструкторський технологічний інститут, навчально-виробничий центр підготовки фахівців сільського господарства. Вуз готує фахівців за 18 спеціальностями та 26 фаховими програмами, чий перелік із року в рік збільшується. У ньому створена потужна практично-навчальна база: 28 аудиторій для лекційних занять та 83 – для практичних, 62 лабораторії.

Студентам створено умови для самостійного вдосконалення знань у вільний від навчання час, розвитку їх захоплень, усі бажаючі можуть зайнятися громадською діяльністю, спробувати себе у студентському самоврядуванні, різноманітних гуртках, секціях, клубах за інтересами. В університеті діють близько двох десятків гуртків художньої самодіяльності, 6 з яких – мають звання «народний». Віктор Мазур побажав абітурієнтам стовідсотково стати студентами ВНАУ і отримати задоволення від навчання у найкращому аграрному вузі.

 

Про те, яким цікавим та незабутнім є студентське життя розповіли майбутнім абітурієнтам студенти Павло Довгань та Анастасія Рожковська. Адже крім фаху, університет надає можливості для всебічного розвитку та самореалізації кожної особистості. З допомогою відеослайдів Павло та Настя розповіли про наймасовіші й найвизначніші пам’ятні події, які відбулись у цьому році в стінах ВНАУ: відзначення 32-річниці університету, закладення парку «Патріотизм, мир та єднання» та заснування однойменного громадського руху, виконання Гімну України, в якому взяли участь 3,5 тис. студентів та професорсько-викладацького складу, День української писемності та вишиванки, флеш-моб із обливання крижаною водою, благодійний студентський «Подільський бал», Студентський РАГС, караоке-турнір, дебатний клуб, нагородження кращих студентів відзнаками президента університету тощо.

 

У рамках Дня відкритих дверей вступники та їхні батьки мали можливість ознайомитися з навчальним закладом ближче: під час екскурсій вони побачили навчальні лабораторії та аудиторії, комп’ютерні класи, новітню читальну залу, спортзал, гуртожитки. На завершення програми Дня відкритих дверей майбутні абітурієнти випробували міцність своїх знань у тренувальному  тестуванні з української мови та літератури, математики, біології, фахових та предметних олімпіад.

Як завжди, День відкритих дверей у Вінницькому НАУ пройшов організовано і засвідчив великий інтерес абітурієнтів та їх батьків до університету.