За гарною традицією, 11 липня 2014 року, Президент Вінницького національного аграрного університету Григорій Калетнік привітав перших абітурієнтів, які подали документи до Вінницького національного аграрного університету із початком вступної кампанії.
Повернутися

http://kaletnik.com.ua/img/1-1.jpgЗа гарною традицією, 11 липня 2014 року, Президент Вінницького національного аграрного університету Григорій Калетнік привітав перших абітурієнтів, які подали документи до Вінницького національного аграрного університету із початком вступної кампанії. Подякував їхнім батькам та вчителям за те, що вкладали свою любов, знання і виховання у своїх дітей. Він висловив: «Бали сертифікатів і атестатів у них високі. Ознайомившись із більше 15 сертифікатами, в основному, по всіх предметах оцінки отримали 10-12. Радію за таких успішних дітей!»

Калетнік Г.М. розповів майбутнім студентам про структуру університету, напрями підготовки, базу проходження практики, ознайомив із змінами, які відбулись протягом останніх років. Кожен мав можливість оглянути нову їдальню, універсальний дворівневий читацький зал наукової бібліотеки, ознайомитись з умовами навчання та проживання в гуртожитках, професійного, творчого і спортивного розвитку студентів тощо.

Президент ВНАУ відмітив: «Першими абітурієнтами були Колосов Артем із м. Вінниці і Волк Юлія з Калинівського району. Не дивлячись на те, що роботу приймальна комісія розпочинає з 8 години ранку і надворі була справжня злива, в університеті вони були вже о 7 ранку з багатьма іншими вступниками. Перші абітурієнти отримали цінні подарунки з символікою університету (книги, солодощі, футболки, канцелярське приладдя тощо).» Познайомившись з майбутніми абітурієнтами ближче, почув і цікаві історії.

Серед цьогорічних перших абітурієнтів опинилися одразу дві пари братів-близнюків. Випускники вінницької школи №13 Сашко та Володимир Маловські прийшли до приймальної комісії у супроводі батька. Подали заяви одразу на три спеціальності: менеджмент, фінанси та кредит і правознавство. Але за прикладом тата-військового хочуть будь-що отримати у нашому вузі ще й другу спеціальність – військову, що саме у цьому році відкрилась у Вінницькому аграрному. А от брати Максим та Денис Томчуки прийшли подавати документи разом із найріднішими їм людьми – бабусею Хмелевською Оленою Олександрівною та хрещеною матір’ю Матвієнко Валентиною Миколаївною. Хресна мати заради підтримки похресників спеціально приїхала з Америки, громадянкою якої є 12 років. У США працює на м’ясопереробному підприємстві. Сподівається, приїдуть туди і її похресники, але вже в якості стажерів ВНАУ.

Патлатюк Олександр Григорович із Тульчинського району розповів, що у ВНАУ навчалась майже вся його родина. Його 2 сина Олександр та Ігор закінчили ВНАУ і отримали диплом зі спеціальності «Правове забезпечення», познайомили і одружились в університеті зі студентками, які навчались на факультеті обліку та аудиту. Зараз займаються підприємницькою справою і працюють у банківській сфері. Сьогодні ж Олександр Григорович привів вступати до ВНАУ наймолодшу свою доньку Світлану на факультет менеджменту, вона з відзнакою закінчила Брацлавський агроекономічний коледж ВНАУ. Зразу подала оригінали документів і каже, що навіть не вагалась з вибором вузу.

Президент Вінницького національного аграрного університету Григорій Калетнік зазначив: «Мені приємно чути такі слова. Тай взагалі, на сьогодні, сільське господарство є найбільш стабільною галуззю економіки. В Україні виробляється стільки сільськогосподарської продукції, якої достатньо для внутрішнього забезпечення продовольством населення країни та й експорту на світові ринки. Ми займаємо 3 місце в світі по експорту зернових, 1 – по олії, також посідаємо одні з перших місць по реалізації м’ясної та молочної продукції на світових ринках.

Справді, виробництво продовольства та забезпечення ним людей є найціннішим сьогодні. І яку б професію ви не обрали, працюючи у сільському господарстві: агронома, економіста, юриста, еколога, бухгалтера та ін. – це ті люди, які забезпечують ефективну діяльність аграрного сектору економіки.»

Що ж до кількості вступників, то цьогоріч працівники приймальної комісії просто не встигали обслуговувати всіх бажаючих, такий наплив був абітурієнтів. Не очікували такої великої кількості поданих заяв, на кінець дня їх було 248 із 11 областей України.

На закінчення зустрічі з абітурієнтами та їхніми батьками Григорій Калетнік висловив: «Я бажаю всім успішних вступних випробувань, нехай щастить. У добру путь!»

http://kaletnik.com.ua/img/2-1.jpg

http://kaletnik.com.ua/img/6-1.jpg

http://kaletnik.com.ua/img/5-1.jpg

http://kaletnik.com.ua/img/8-1.jpg

http://kaletnik.com.ua/img/7-1.jpg

http://kaletnik.com.ua/img/3-1.jpg