31 січня 2014 року, під головуванням Президента Вінницького національного аграрного університету Григорія Калетніка, відбулось засідання Вченої ради університету.
Розпочалось засідання з приємних моментів - нагородили кращих студентів університету та коледжів ВНАУ, за підсумками конкурсних комісій, відзнаками Президента університету та грошовими преміями. Молоді люди заслужили цю нагороду, бо вони є кращими у навчанні, культурно-виховному процесі, спортивному житті тощо. Саме з таких студентів необхідно брати приклад всім.
Григорій Калетнік вручив атестат професора Легуну Юрію Вікторовичу та зазначив: «Мені надзвичайно приємно вітати сина мого друга і людини, яка завжди опікувалась і багато зусиль доклала для розвитку нашого університету.»
Обговорили поточні питання щодо організації позанавчальної роботи студентів у центрі культури та дозвілля; роботу і перспективи розвитку кафедри адміністративного менеджменту та державного управління; роботу спеціалізованих вчених рад; основні проблемні моменти затвердження Концепцій щодо ліцензування діяльності з надання освітніх послуг, пов'язаних з одержанням вищої освіти на рівні вимог до освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр", "спеціаліст" і "магістр" зі спеціальностей "Правознавство", "Плодоовочівництво і виноградарство", "Садово-паркове господарство", "Енергетичний менеджмент та аудит в агропромисловому виробництві", "Харчові технології та інженерія", "Аквакультура", "Фінанси і кредит", "Управління фінансово-економічною безпекою" та "Управління інноваційною діяльністю".
Також, обговорили та затвердили теми кандидатських дисертацій молодим науковцям - 70 аспірантам, оскільки вони майбутня зміна науковців.
З елітою університету Президент ВНАУ поділився планами на майбутнє - спільними рішеннями і домовленостями під час обговорень щодо подальшої розбудови та реконструкції корпусів та території університету.
Тема утеплення навчальних корпусів та заміна вікон на енергозберігаючі викликала потребу у облаштуванні гардиробних та утеплених переходів між корпусами. З планом цих змін були ознайомлені члени Вченої ради та спільно обговорили план розміщення комфортних жіночих та чоловічих залів - перукарень, косметичних кабінетів, центру здоров'я, а також спеціального навчального кафе, у якому студентство та трудовий колектив зможе не лише посмакувати запашною кавою та чаєм, а й здобути навики культури приготування та споживання цих напоїв. Для цього найкращими спеціалістами будуть проводитись майстер-класи.
Не залишили поза увагою й гостру тему сьогодення - важку ситуацію, яка склалась сьогодні в країні. Її не можна драматизувати, так само, як і залишатись осторонь чи реагувати спокійно.
Григорій Калетнік зауважив: «Ця ситуація має свої коріння. І я, як народний депутат, на всіх засіданнях фракції, постійно доводив до відома своїх колег про негативні тенденції, що розвиваються в суспільстві, причиною яких є погане ставлення більшості чиновників всіх рівнів до людей, хабарництво на кожному кроці, неповага, обкладання непомірною податтю малого та середнього бізнесу, грубість, черствість. Процвітає корупція та рейдерство. Біда ще й в тому, що значна їх частина використовують свої посади для власного збагачення, а не для діяльності по економічному розвитку нашої держави та покращення рівня життя її громадян.»
Безперечно, що екстремістські, радикальні дії та захоплення адміністративних будівель у столиці та областях, які не несуть собою ніякого покращення для розвитку держави та її народу, не отримують масового осуду від людей саме через вищезгадані помилки влади. Тому, безперечно, влада має зробити, на майбутнє, висновки із цих важких уроків. Григорій Калетнік переконаний, що українці, яких завжди вирізняла доброта, добросусідство, працелюбство, щирість, усі разом зможуть подолати цю важку сторінку історії розбудови незалежної держави і сформувати нове громадянське суспільство, яке, в майбутньому, буде миттєво реагувати на помилки структур влади та окремих чиновників, а не терпіти та накопичувати невдоволеність та злість, щоб потім, без розбору, руйнувати все і карати винних і невинних.
Він також зазначив: «Впевненість, що ми мирно і з честю вийдемо з цієї ситуації надає мені й те, що ми у Верховній Раді прийняли Закон "Про амністію", домовились про необхідність прийняття змін до Конституції, що передбачає перехід до парламентсько-президентської республіки, а також зміна Прем'єр-міністра та уряду. Ці заходи мають збалансувати ситуацію та стати містком довіри і умиротворення між людьми, владою, опозицією, радикалами. Адже лідери опозиції не впливають на дії правого сектора.»
На завершення, Президент Вінницького національного аграрного університету Григорій Калетнік щиро подякував колективу і студентству університету, які проявили себе надзвичайно свідомо, під час цих подій, і продемонстрували виваженість, відповідальність та спокій. Побажав й надалі бути прикладом стабільності і злагоди!