З Днем молоді!
Повернутися

Шановна університетська родино!

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі її переваги. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє.

Сучасні і освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.

Тому з нагоди свята бажаю усім вам творчої енергії, невпинного пошуку, міцних знань та умінь,  щоб втілити в життя усе, до чого ви прагнете. Міцного вам здоров’я, радості від кожного дня життя, незгасимої віри й окриленої надії. Нехай ваша молодість квітне яскравими подіями і враженнями, народжуючи все нові ідеї та здійснюючи найсміливіші мрії!

З повагою 

Григорій Калетнік